Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bodyathlon

Bodyathlon ZMA 90 Units

  • Bodyathlon ZMA 90 Units
  • Bodyathlon ZMA 90 Units
  • Bodyathlon ZMA 90 Units

Bodyathlon ZMA 90 Units

Opis produktu Bodyathlon ZMA 90 Units

Co to jest ZMA?

Jest to formuła, która łączy trzy podstawowe elementy:

Cynk

Magnez

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Te elementy odgrywają zasadniczą rolę w tworzeniu białek w ciele iw związku z tym w rozwoju dowolnego typu tkanki. Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazały, że ogólnie ludzie mają poziom cynku i witaminy B6 w organizmie poniżej 50% ilości zalecanej przez władze odpowiedzialne za zdrowie tego kraju.

Po co to jest?

Ludzie z prawidłowym poziomem cynku i magnezu w ciele będą mieli większą łatwość, aby zamienić tłuszcz chudego w mięśnie. Będą one również zwiększać układ odpornościowy i zwiększyć poziom testosteronu. Ile wyższego testosteronu jest dostępnych, tym większe wytwarzanie masy mięśniowej wytwarzanej w organizmie.

Produkcja testosteronu zaczyna się w mózgu z hormonem Luteinizującym, który jest jego prekursorem. Reakcja chemiczna wytwarzana przez testosteron wymaga minimalnej ilości cynku w ciele, patrz punkt badania w stopce, a tym produktem upewnij się, że masz go.

Jak używać?

Zalecamy przyjmowanie 3 kapsułek przed snem, ponieważ to oznacza, że ​​lepsze wyniki sprawią, że ciało zostanie uzupełnione.

Co zawiera każda tabletka ZMA?

Tabletki ZMA BodyAthlon zawierają:

10 mg. Z cynku

150 mg. Z magnezu

3,5 mg. Witaminy B6

Kto może to wziąć?

Uzyskasz korzyści, zwiększając poziom cynku i magnezu dla wszystkich ludzi, ale zwłaszcza tych, którzy wykonują wymagającą aktywność fizyczną i chcą zwiększyć swoją masę mięśniową.


W smashinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla tenisowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Bodyathlon ZMA 90 Units? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w smashinn w katalogu Zdrowie i odżywianie i kategorii Energia oferujemy produkty tenisowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Bodyathlon ZMA 90 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij