Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bodyathlon

Bodyathlon Omega 3 90 Units

  • Bodyathlon Omega 3 90 Units
  • Bodyathlon Omega 3 90 Units
  • Bodyathlon Omega 3 90 Units

Bodyathlon Omega 3 90 Units

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Bodyathlon Omega 3 90 Units

Omega 3 jest niezbędnym kwasem tłuszczowym, który poprawia regenerację i tworzenie nowych komórek, wchłanianie glikogenu i spalanie tłuszczu.

W naturze Omega 3 (i inne niezbędne kwasy tłuszczowe) znajdują się głównie w niebieskiej rybie, orzechach, oliwie z oliwek lub dorsza. Warto jednak wspomnieć, że stosunek Omega 3: Omega 6 do wszystkich tych środków spożywczych nie jest taki sam, aw niektórych przypadkach nadużywanie np. Pewnego rodzaju suchych owoców dodatkowo naruszy stosunek 3: 6 Korzyść Omega 6.

Jednym z głównych celów kwasów tłuszczowych jest odbudowa istniejących komórek, a także tworzenie nowych. Inną funkcją kwasów tłuszczowych wydaje się transport glukozy do zapasów glikogenu (w konsekwencji wzrost wydajności i wykorzystanie spożyłych węglowodanów), a jednocześnie promowanie utleniania innych kwasów tłuszczowych w tym samym czasie, co powoduje większe spalanie tłuszczu.

Co to jest Omega 3?

Są to niezbędne kwasy tłuszczowe, to znaczy, że organizm nie może ich produkować i musi być spożywany w diecie. Z różnych rodzajów kwasów Omega3, EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy) są najbardziej korzystne, a ich pochodzenie jest w zasadzie niebieską rybą.

Po co to jest?

Uzupełnianie diety za pomocą Omega 3 BodyAthlon pomoże Twojemu organizmowi zmniejszyć ryzyko choroby wieńcowej. W rzeczywistości populacje świata, które spożywają ten kwas omega 3 (japoński, etui) mają znacznie niższą częstość występowania choroby wieńcowej, oprócz badań, które wykazały skuteczność

Ponadto zmniejszysz stężenie trójglicerydów i zwiększysz poziom dobrego cholesterolu (HDL)

Jak używać?

Zalecamy zabranie od 2 do 4 pereł dziennie przez 2 zdjęcia z posiłkami.

Co zawiera każda perełka Omega 3 BodyAthlon?

Jedna perełka zawiera 500 mg oleju z niebieskiej ryb, pozbawione zanieczyszczeń dzięki zastosowanemu systemowi filtracji. W szczególności

300 mg omega 3. W tym:

Lub 207,5 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy)

Lub 50 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) Kto może to podjąć?

Więc z codzienną dawką 4 dodatkowych pereł twoja dieta zawierająca 2000 miligramów oleju z ryb, zawierająca 1200 miligramów kwasów tłuszczowych Omega 3 (830 DHA i 200 EPA)


Co sądzisz o Bodyathlon Omega 3 90 Units w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie tenisowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Bodyathlon. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Odżywianie .

Cechy Bodyathlon Omega 3 90 Units

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij