Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Biofrutal

Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units
  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units
  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units
  • Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Opis produktu Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Podstawą różnych syropów okazuje się mieszanka węglowodanów łatwo przyswajalnych. Są asymilowane z prędkością potrzebną do przedłużonej aktywności. Podobny odsetek glukozy (bardzo szybka asymilacja), maltoza (średnia asymilacja) i fruktoza (powolna asymilacja) są idealne do ciągłego pobierania energii od 45 minut do 1 godziny.

SKŁADNIKI:

Wszystkie są certyfikowanymi produktami ekologicznymi. Syrop z agawy, syrop kukurydziany, syrop z tapioki, sok cytrynowy i syrop ryżowy.

Bez substancji chemicznych, bez substancji zakwaszających, bez konserwantów, bez pozostałości fitosanitarnych, pozostałości chemicznych, tylko produkty naturalne i organiczne. Gwarantuje to, że ciągłe stosowanie naszych żeli nie powoduje żadnych uzależnień ani chorób nowotworowych z powodu gromadzenia się pozostałości chemicznych. Weź żelu energetycznego co 45 minut lub 60 minut podczas ciągłego wysiłku. Woda pitna natychmiast po zażyciu żelu pomaga ją przyswoić.

ALERGENY:

Nasze żele, które spełniają europejskie rozporządzenia, zawierają mniej niż 20 ppm glutenu. Tak więc możemy powiedzieć, że są to produkty bezglutenowe. Ani jajko, ani mleko, ani pochodne nie są uwzględnione. Dlatego są produktami bez laktozy.

FAKTY ŻYWIENIOWE (na 100g):

Wartość energetyczna: 296Kcal / 1239Kj.

Białka: 0g.

Tłuszcze: 0g.

Węglowodany: 77g.

Sód: 0,59 g.

Glukoza: 22g.

Maltoza: 33 g.

Fruktoza: 19g.

Witaminy: A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, D3 i K1.


Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Żele i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odżywianie znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Biofrutal, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Biofrutal Gel Energy Citric 30gr x 10 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności