Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Babolat

Babolat

Utworzona w 1875 r. W Lyonie we Francji, Babolat jest najdłużej działającą międzynarodową firmą specjalizującą się w sportach rakietowych. Babolat wynalazł sznurki do tenisa w 1875 roku. Dziś Babolat jest numerem 1 w sprzedaży rakiet tenisowych w Stanach Zjednoczonych, Europie i # 2 w Japonii. Prowadzony od pięciu pokoleń przez rodzinę Babolat to innowacyjna marka oferująca kompletne wyposażenie dla miłośników sportów rakietowych (tenis, badminton, padel): rakiet, sznurków, butów, piłek, lotek, toreb, odzieży i akcesoriów. Babolat wyposaża wielu tenisistów w rakiety i strun, w tym Rafael Nadal (SPA), Jo-Wilfried Tsonga (FRA), Dominic Thiem (AUT), Felix Auger-Aliassime (CAN), Garbiñe Muguruza (ESP) i Caroline Wozniacki (DEN). Babolat jest również partnerem legendarnych marek tenisowych, w tym French Open i Wimbledon.

* Źródła: TIA / SMS grudzień 2018 / TIA, w specjalistycznych sklepach tenisowych, styczeń 2019 / Yano Research Institute grudzień 2018

Rakiety tenisowe

Rakiety tenisowe

Rakiety wiosła

Rakiety wiosła

Ubrania dla mężczyzn

Ubrania dla mężczyzn

Buty do tenisa

Buty do tenisa

Padel Shoes

Padel Shoes

Torby

Torby

Kategorii

Działalność marketingowa (7)

Obuwie damskie (51)

Obuwie dziecięce (27)

Obuwie męskie (67)

Odzież damska (137)

Odzież dziecięca (109)

Odzież męska (150)

Piłki (49)

Rakiety padel (9)

Rakiety tenisowe (307)

Torby (41)

Trening (7)

Zdrowie i odżywianie (3)

Wszystko( Babolat )
Zamknij