Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat XFeel Power

Babolat XFeel Power

Babolat XFeel Power

  • Babolat XFeel Power
  • Babolat XFeel Power
  • Babolat XFeel Power
  • Babolat XFeel Power
  • Babolat XFeel Power

Babolat XFeel Power

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat XFeel Power

Dane techniczne:


- CompositionHot - Melt Graphite + Tungsten


- Waga: 86 g


- Wielkość główki: 360 cm ² 56 sq / w


- Punkt Balans: 285 mm


- Długość: 675 mm


Elastyczność: StiffTechnologia:


Więcej Poczuj Sztywniejszy przepusty dopasować się z centered przebojów. Technologia opracowana przez Babolat lepsze czuć na uderzenia lotki.


Więcej materiałów Hybrid Power łącząc plecionych włókien węglowych i żarniki wolframowe. Większa sztywność koncentruje się w głowie rakiety zwiększyć zarówno moc jak i kontrolę.


Więcej precyzja dzięki dwóch formowanych w paski na górze uchwyt, youll uzyskać naturalny i bezpośredni ślad, aby zwiększyć precyzję i szybkość w decydujących strzałów.


Więcej innowacji wirowania Babolat: 20 sieciowe krzyże zamiast 22 i 23 w tradycyjnym wzorze nitkowania poprawić przyczepność i umożliwić większą korkociąg.


Większa prędkość ultra cienkie plasterki wału w powietrzu lepiej niż na szybsze, bardziej wydajne trafienia.


Babolat XFeel Power jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające Babolat XFeel Power.

Cechy Babolat XFeel Power

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij