Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat VS Original 3 Units

  • Babolat VS Original 3 Units
  • Babolat VS Original 3 Units
  • Babolat VS Original 3 Units

Babolat VS Original 3 Units

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat VS Original 3 Units

THE VS GRIP ORIGINAL JEST NAJWYŻSZY SZCZĘŚLIWY, WYKONUJĄC PORÓWNANIE BENCHMARKÓW, NAJBARDZIEJ NIEPRAWIDŁOWO DLA GŁÓWNYCH GRACZY I ZESPOŁÓW ZESPOŁU GRACZY. NADAJE ODTWARZACZA A PURE FEEL.

Ciężar: 3,8 g

Poczuj się suchy

Grubość 0,4 mm

Absorpcja 160%


Interesuje Cię Babolat VS Original 3 Units? Jest w tym momencie w naszym sklepie smashinn, naszym tenisowy sklepie online. W smashinn znajdziesz więcej produktów tenisowy marki Babolat. Nie czekaj i ciesz się Babolat VS Original 3 Units - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment tenisowy.

Cechy Babolat VS Original 3 Units

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności