Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Syntec Feel

  • Babolat Syntec Feel
  • Babolat Syntec Feel
  • Babolat Syntec Feel

Babolat Syntec Feel

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Syntec Feel

Xtraction Technologia: kompozycja poliuretanowa zapewnia maksymalną zawieszone, z mikro perforowanej powierzchni i srebra podkładu do pochłaniania potu.

Rezultat: precyzyjna przyczepność i imponujące absorpcji. Wyposażone dla czystej rakiety Strike.


Nie czekaj dłużej i kup Babolat Syntec Feel. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Babolat Syntec Feel, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Gripy dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Gripy sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Tenis.

Cechy Babolat Syntec Feel

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności