Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BABOLAT

BABOLAT Sfx Ac

BABOLAT Sfx Ac

BABOLAT Sfx Ac

  • BABOLAT Sfx Ac
  • BABOLAT Sfx Ac
  • BABOLAT Sfx Ac
  • BABOLAT Sfx Ac
  • BABOLAT Sfx Ac

BABOLAT Sfx Ac

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu BABOLAT Sfx Ac

Cechy:


Gładkie praca nóg dzięki niestandardowym dopasowanie

Tak wygodne, gdy najpierw wsunąć do nich, ponieważ są one, gdy grasz w nich dzięki wielowarstwową Ergo Motion wkładka

Dynamiczne dzięki absorpcji szoku do podwójnej podeszwy Ergo Motion

Tough sobie górne dzięki niesamowitym S Tarcza

Dł zwiększa komfort i amortyzację pięty z systemem Kompressor

Trwałość i przyczepność na wszystkich rodzajach sądów z podeszwie MichelinTechnologia:


Michelin Wydajność:

Wyprodukowana Przy współudziale Michelin R & D Team (laboratorium badawczo Rozwojowe) podeszwa buta została zaprojektowana specjalnie dla Babolata. Żartach o 40 proc. bardziej odporna na zużycie i pęknięcia od innych butów *. * Podczas potwierdzone testów na ścieranie i ścieranie termiczne zgodnie z norma NF G 62,001. Porównanie Propulse i butów innych Producentów polki cenowej z Tej.


Ergo ruchu:

Ergo Motion podeszwa środkowa podeszwa z podwójnego materiału homogenizacji nadmiar ciśnienia wytwarzanego podczas ruchów bocznych i szybkich zmian w kierunku. Materiał REVAX po wewnętrznej stronie: bardziej odporne i bardziej miękki materiał, aby wchłonąć wyższe ciśnienie EVA Lekkie po zewnętrznej stronie


SYSTEM KOMPRESSOR:

System absorbujący wstrząsy efektywnie. System Innowacyjny Babolat umieszczony w pięcie Obuwia. System sklada SIĘ z Wkładki wykonanej z materialu EVA (wchłaniającej wstrząsy) oraz tub wypełnionych specjalnym tworzywem TPR (Termo Plastyczna Guma), Które odpowiadają za absorbcję i redystrybucję Energii. W momencie, gdy Pięta dotknie Ziemi, energia żart pochłaniana i redystrybuowana wzdłuż całej Wkładki dla optymalnej amortyzacji i komfortu. Podczas odrywania Stopy od Podłoża, tuby odzyskują Oryginalny Kształt oddając energie, czyniąc wybicie bardziej dynamicznym.


S Tarcza:

Wysoką wydajność GÓRNA MADE WITH KOMÓRKOWY materiału, który wytrzymuje nawet najcięższe ścieranie, zapewniając doskonałą .: Materiał o zmiennej gęstości w zależności od strefy: grubsze, gdzie jest więcej na zużycie, i cieńsze, gdzie jest więcej na zginanie, z ultra siatki wysokiej jakości wykonania długotrwałe i bardziej naturalne wentylacji stopy Flex.


W tym momencie, BABOLAT Sfx Ac jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Obuwie męskie i w kategorii Tenis. Posiadamy szeroki wybór Tenis dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy BABOLAT Sfx Ac

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności