Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Rpm Team

Babolat Rpm Team

  • Babolat Rpm Team
  • Babolat Rpm Team

Babolat Rpm Team

Opis produktu Babolat Rpm Team

Ośmiokątny przekrój i usieciowana powłoka silikonowa dostarczyć niezwykłą korkociąg. Wtrysku mikro pęcherzyków powietrza sprawia, że ​​ten ciąg bardziej elastyczne niż klasyczne, a jednocześnie opór włókna pojedyncze pęknięcia.Dane techniczne:


- Skład: niskiej gęstości ko-poliester monofilament.


Babolat Rpm Team dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Babolat Rpm Team posiada oficjalną gwarancję marki Babolat. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Struny tenisowe i kategorii Sensations.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności