Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Reveal

Babolat Reveal

Babolat Reveal

  • Babolat Reveal
  • Babolat Reveal
  • Babolat Reveal
  • Babolat Reveal

Babolat Reveal

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Reveal

Bardzo zwrotny rakieta dla początkujących. Dzięki swojej niewielkiej wadze (350g) i okrągły kształt, kobiety będą mieli nauczyć się grać Padel tej rakiety. Jest bardzo łatwy w obsłudze za próbę różne rodzaje strzałów, podczas gdy rama z włókna węglowego jest bardzo trwały.

Specyfikacja:

Waga: 350 g

Profil: 38 mm

Kształt: okrągły

Długość: 455 mm

Balans: 260 mm

Technologia:

Miękkie Rdzeń:

Bardzo komfortowe uczucie: nowe miękkie EVA dostosowany do graczy, którzy zaczynają artystce.


W tym momencie, Babolat Reveal jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Rakiety padel i w kategorii Średnio-zaawansowany . Posiadamy szeroki wybór Średnio-zaawansowany dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Babolat Reveal

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij