Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike

Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike

  • Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike
  • Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike
  • Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike

Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike

Opis produktu Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike

Worek ze wszystkimi cechami Plusy: kilka przegródek rakiet (w tym 2, które są izolowane) do przewozu maksymalnie 12 rakiet, 1 mała izolowanej komorze żywności / pić, wentylowanej komory i kieszenie na akcesoria. Może być noszona jako plecak dla maksymalnego komfortu. Można spersonalizować swoją torbę tak jak gracze zespołu Babolat zrobić w mybabolatbag.com

Chcesz poznać, inne powiązane produkty tenisowy od Babolat? W smashinn, kupisz potrzebny sprzęt Torby termoaktywne , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Babolat Racket Holder X 12 Pure Strike

Kolor
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wielka torba ma wszystko

-

Zajęło wiele badań, aby znaleźć torbę, która miała przedziałem do obuwia, ochronę termiczną i dobrej jakości pasy i nie za mały i nie jest zbyt duży i ciężki jakości. Nie rozumiem, dlaczego nie są kolejne worki, które mają wszystko. Kolor jest trochę jasne (białe), ale to jest w porządku

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności