Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Racket Holder 9R Pure Aero

  • Babolat Racket Holder 9R Pure Aero
  • Babolat Racket Holder 9R Pure Aero
  • Babolat Racket Holder 9R Pure Aero

Babolat Racket Holder 9R Pure Aero

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Racket Holder 9R Pure Aero

Worek zaprojektowane, aby spełnić wszystkie potrzeby graczy ekspertów.

Cechy:

Duża przestrzeń i funkcjonalność dla wszystkich rodzajów urządzeń: przedziałów rakieta, tym przedziałem izotermiczną, aby trwać do 9 rakiet

na korcie, wentylowane kieszenie na brudne / wilgotne ubrania i buty, kieszeń z organizerem na akcesoria tenisowe i inne rzeczy osobiste

Łatwy do przenoszenia dzięki regulowanymi ramiączkami z ergonomicznym Swing Klamry

Nie zapomnij, że można spersonalizować swój worek na mybabolatbag.com aby go wyjątkowym.

Technologia:

ERGONOMICZNY SWING Klamry:

Innowacja dla wygody:

Obrotowe klamry specjalnie zaprojektowane tak, aby łatwo obracać i umożliwić prawidłowe ułożenie pasów z tyłu podczas przenoszenia torby. Te innowacyjne klamry są zamontowane na wszystkich Czystych Aero oraz czystych posiadaczy rakieta napędowa.


Z Babolat Racket Holder 9R Pure Aero, gwarantujemy najlepszy sprzęt tenisowy. Dodatkowo w smashinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep tenisowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Babolat. Nasz zespół ekspertów tenisowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Torby za każdym razem.

Cechy Babolat Racket Holder 9R Pure Aero

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności