Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Racket Holder 6R Pure Aero

Babolat Racket Holder 6R Pure Aero

  • Babolat Racket Holder 6R Pure Aero
  • Babolat Racket Holder 6R Pure Aero

Babolat Racket Holder 6R Pure Aero

$ 52.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Racket Holder 6R Pure Aero

Kompaktowa wersja konkurencyjnej torbie gracza: doskonała równowaga między objętością i miejsca!Cechy:


Istotne znaczenie dla przeprowadzenia biegu tenisowy: 3 duże schowki, w tym przedziale 1 izotermiczne do rakiety, wentylowanych pomieszczeniach dla brudnych ubrań i butów, oraz kieszeń na akcesoria z sub przedziałów.

Wygodnie na plecach, dzięki swojej ergonomicznej SWING klamry, ta torba może być wykonane tak dobrze, na ramieniu lub w rękuTechnologia:


ERGONOMICZNE SWING Klamry:


Innowacja dla wygody:

Obrotowe klamry specjalnie zaprojektowany, aby łatwo obracać i umożliwić prawidłowe ułożenie pasów z tyłu podczas przenoszenia torby. Te innowacyjne klamry są zamontowane na wszystkich Czystych Aero rakiety oraz czystych posiadaczy napędu.


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Babolat Racket Holder 6R Pure Aero. W sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Babolat Racket Holder 6R Pure Aero. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Babolat Racket Holder 6R Pure Aero i korzystaj z naszych ofert sprzętu.

Cechy Babolat Racket Holder 6R Pure Aero

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności