Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Racket Holder 12R Team Line

  • Babolat Racket Holder 12R Team Line
  • Babolat Racket Holder 12R Team Line
  • Babolat Racket Holder 12R Team Line

Babolat Racket Holder 12R Team Line

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Racket Holder 12R Team Line

Nowa torba Zespół przeznaczony jest do regularnych i oddanych tenisistów. Kieszenie są łatwo dostępne i wystarczająco duże, aby pomieścić wszystkie swoje przybory.

Specyfikacja:

Pojemność: 69 L

Rozmiar: 76 x 32 x 45 cm


Co sądzisz o Babolat Racket Holder 12R Team Line w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie tenisowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Babolat. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Torby.

Cechy Babolat Racket Holder 12R Team Line

Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Babolat uchwyt rakietowy 12r

-

To naprawdę świetna torba. Jestem bardzo szczęśliwy teraz :)

Najlepsza torba

-

PRODUKT DOSTARCZANY W CZASIE OD EUROPY DO JEDNEGO RYNKU INDIA.GREAT PRACA SMASHINN TEAM "VAAMOS" .Nie otrzymany produkt jest niezrównoważony. WASZ MUSZĘ ZMIERZAĆ.

Babolat opinia racket holder linia zespół 12r

-

Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem ten worek w tej cenie, to ma możliwość tylko do moich potrzeb, a także markę szukałem. Pozdrowienia i podziękowania.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności