Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

  • Babolat Racket Holder 12R Pure Strike
  • Babolat Racket Holder 12R Pure Strike
  • Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Dzięki dużej wielkości i innowacyjnej konstrukcji, ta torba będzie odwoływać się do wymagających graczy! Worek z wszystkich funkcji plusy: kilka przegródek rakiet (w tym 2, które są izolowane) do przewozu do 12 rakiet, 1 małej izolowanej komory żywności / napojów, wentylowanej komory i kieszenie na akcesoria. Można nosić jako plecak dla maksymalnego komfortu.

Specyfikacja:

Pojemność: 71 L

Rozmiar: 75 x 33 x 45 cm


Wszystkie produkty tenisowy z kategorii Torby termoaktywne mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Torby produktów od Babolat. Babolat Racket Holder 12R Pure Strike w cenie 73.45 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności