Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

  • Babolat Racket Holder 12R Pure Strike
  • Babolat Racket Holder 12R Pure Strike
  • Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Dzięki dużej wielkości i innowacyjnej konstrukcji, ta torba będzie odwoływać się do wymagających graczy! Worek z wszystkich funkcji plusy: kilka przegródek rakiet (w tym 2, które są izolowane) do przewozu do 12 rakiet, 1 małej izolowanej komory żywności / napojów, wentylowanej komory i kieszenie na akcesoria. Można nosić jako plecak dla maksymalnego komfortu.

Specyfikacja:

Pojemność: 71 L

Rozmiar: 75 x 33 x 45 cm


Sprawdź Babolat Racket Holder 12R Pure Strike w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Torby i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Torby termoaktywne w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w smashinn.

Cechy Babolat Racket Holder 12R Pure Strike

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności