Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Pure Drive Lite Play

Babolat Pure Drive Lite Play

Babolat Pure Drive Lite Play

  • Babolat Pure Drive Lite Play
  • Babolat Pure Drive Lite Play
  • Babolat Pure Drive Lite Play
  • Babolat Pure Drive Lite Play
  • Babolat Pure Drive Lite Play

Babolat Pure Drive Lite Play

Opis produktu Babolat Pure Drive Lite Play

Unikalny rakieta:

Babolat PURE Drive Biegać rakieta wygląda jak zwykły rakieta na zewnątrz. Jednak czujniki zintegrowane z uchwytem pozwalają graczom mieć dostęp do wielu informacji: zasilanie, lokalizator oddziaływania, rodzaj i liczbę uderzeń (forehand, backhand, służyć overhead smash), ...

Zintegrowane połączone design:

Babolats wyzwaniem jest integracja czujników w uchwycie rakiety bez zmiany grywalności lub dotyk rakiety. Konstrukcja integruje 2 przyciski i jeden port USB wewnątrz pokrywy czołowej bez zmiany wydajności rakiety.

Dane techniczne:

Waga: 270 g / 9,5 uncji

Technologia:

Technologia Cortex: PURE SENSATIONS

CDS (Cortex Nawilżanie System) interfejs przekazuje przydatne informacje do odtwarzacza i konstrukcji uchwytu powoduje, że informacje bliżej strony graczy za doskonałą kontrolę na każdym trafieniu.

Geometria eliptyczna:

Eliptyczny kształt ramy oferuje wysoką odporność na skręcanie i zginanie dla optymalnej mocy.


Myślisz o zakupie Babolat Pure Drive Lite Play? Jest to jeden z top produktów smashinn, sklepu online tenisowy. Cena 284.45 $, jest limitowana! W smashinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Babolat w super cenie. Wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają gwarancję producenta.

Cechy Babolat Pure Drive Lite Play

Babolat
Kolor
Poziom

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij