Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Pure Drive Lite 2015

  • Babolat Pure Drive Lite 2015
  • Babolat Pure Drive Lite 2015
  • Babolat Pure Drive Lite 2015

Babolat Pure Drive Lite 2015

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Pure Drive Lite 2015

ZAGRAJ O MOCY. MASTER GAME.

Zapalniczka dla lepszej obsługi! Dzięki nowej 270 g masy, Czysta Napęd Lite pozwala graczom cieszyć się ich grę i osiągnąć wszystkie swoje uderzeń tenisowych z wielką łatwością.


Cechy:


Waga: 270g / 9,5 uncji

Rozmiar głowy: 645cm2 / 100sq. w

Punkt równowagi: 330mm

Długość: 685mm / 27 w

Elastyczność: 72ra

Wzór naciągu: 16/19


Z Babolat Pure Drive Lite 2015 można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Babolat i ich produkty do tenisowy, odwiedź naszą kategorię Rakiety tenisowe , znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Babolat Pure Drive Lite 2015

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności