Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Pure Aero Play

Babolat Pure Aero Play

  • Babolat Pure Aero Play
  • Babolat Pure Aero Play
  • Babolat Pure Aero Play

Babolat Pure Aero Play

Opis produktu Babolat Pure Aero Play

Popierany przez Rafaela Nadala, Pure Aero Gra ma te same wymagania i technologii standardowej wersji.

Czujniki wbudowane w uchwyt zapewnić graczom wcześniej niedostępnych danych na temat swojej gry, takie jak moc, strefy uderzenia piłką, rodzaju i liczby odsłon (forehand, backhand, usługi, rozbić), wirowanie, wytrzymałości i techniki, przy zachowaniu wydajności rakiety.

Specyfikacja:

Skład: Grafit

Waga: 300 g / 10,6 uncji

Technologia:

GT Technologia:

Technologia GT łączy włókna węglowe o wysokiej gęstości, co daje optymalną wytrzymałość głowicy rakiety dla większej władzy i kontroli.

AEROMODULAR²:

Z układu głośnika niskotonowego wbudowany w środkowym odcinku nowej ramy, rakieta jest jeszcze bardziej aerodynamiczny (+ 11%) i zapewnia wysoką prędkość głowicy rakiety.

FSI SPIN TECHNOLOGIA:

Bardziej otwarty wzór łańcuch z przekształconych sweet spot i nowymi pierścieniami podłużnych po 6 i 12 oclock pozwolić na więcej ruchu strun generować maksymalne wirowanie.


Babolat Pure Aero Play ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Babolat Pure Aero Play zakupionego w smashinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy można odkryć pełną gamę produktów Babolat i dokonać zakupu produktów tenisowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Babolat Pure Aero Play

Babolat
Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Przegląd kasetowy

-

ta rakieta wydaje się tak wielka, że ​​sądząc po jej wyglądzie. Jeszcze nie testowałem tego na sądzie, ale do tej pory to satysfakcjonujące. tylko przypomnienie, jeśli zdarzy ci się zamieszkać w kraju, w którym nie ma dostępu do rakiet do biegania babolat, najprawdopodobniej przybędzie później niż podany zakres dat. dosłownie dostałem kopie trochę ponad 2 tygodnie niż szacowany zakres dat przyjazdu. inne niż to, wszystko inne jest idealne! na pewno kupiłby od smashinn w przyszłości. powodzenia!

Z podziękowaniem

-

Przyjechaliśmy bardzo wcześnie! Dziękuję bardzo.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty