Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Pure Aero 26

Babolat Pure Aero 26

  • Babolat Pure Aero 26
  • Babolat Pure Aero 26
  • Babolat Pure Aero 26
  • Babolat Pure Aero 26

Babolat Pure Aero 26

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Pure Aero 26

Junior wersji stworzonej na obraz Rafael Nadals rakieta Pure Aero Junior 26 jest wyposażony w te same technologie jak oryginalnej wersji: Aeromodular² i FSI wirowania. 26 in./66 cm długości, jest idealnym miejscem dla młodych zawodników szukających rakiety, która łączy moc z optymalnym spin.

Dane techniczne:

Skład: Grafit

Waga: 250 g / 8,8 uncji

Wielkość główki: 645 cm2 / 100 kw w..

Punkt Balans: 330 mm

Długość: 660 mm / 26 w.

Elastyczność: 63 ra


Interesuje Cię Babolat Pure Aero 26? Jest w tym momencie w naszym sklepie smashinn, naszym tenisowy sklepie online. W smashinn znajdziesz więcej produktów tenisowy marki Babolat. Nie czekaj i ciesz się Babolat Pure Aero 26 - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment tenisowy.

Cechy Babolat Pure Aero 26

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij