Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Pure Aero 25

  • Babolat Pure Aero 25
  • Babolat Pure Aero 25
  • Babolat Pure Aero 25

Babolat Pure Aero 25

Opis produktu Babolat Pure Aero 25

W oparciu o budowę nowego czystego Aero Pure Aero Junior 25 jest również wyposażony w Aeromodular² i FSI technologii wirowania.

Podobnie jak jej starsza z rodzeństwa, zapewnia optymalną korkociąg, a jego niewielkie rozmiary (63,5 cm) i duża głowa (645 tys. Cm) oferują moc i obsługi dla młodych graczy, którzy chcą grać jak Rafael Nadal.Dane techniczne:


Skład: Grafit

Waga: 240 g / 8,5 uncji

Wielkość główki: 645 cm2 / 100 sq w..

Punkt Balans: 310 mm

Długość: 635 mm / 25 w.

Elastyczność: 63 raTechnologia:


GT Technologia

AEROMODULAR²

FSI Zakręć Technologyl


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Babolat Pure Aero 25! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Babolat. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Rakiety tenisowe .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij