Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Propulse Bpm All Court

Babolat Propulse Bpm All Court

  • Babolat Propulse Bpm All Court
  • Babolat Propulse Bpm All Court
  • Babolat Propulse Bpm All Court

Babolat Propulse Bpm All Court

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Propulse Bpm All Court

W ramach tego partnerstwa, Babolat łączy śmiałości i elegancja British sportowej do zaoferowania 4 swoich najlepszych modeli w barwach ostatecznego london imprezy Wielkiego Szlema. Buty bardzo techniczne. Nadzwyczajne podpory, przyczepność i trwałośćTechnologia:


Michelin Wydajność


Opracowany we współpracy z naukowcami z przewodnika Michelin i jest bezpośrednio zainspirowany drogowych opon rajdowych, Podeszwy Babolat są zaprojektowane, aby dać graczom długotrwałą, wyjątkową wydajność. Kształt podeszwy i grubości, szczegółowe rzeźby i gumy nadrobić to ważne zmienne, które składają się z podeszwy butów tak wybitnych Babolat tenis.


Tarcza komórek


Wysoka wydajność, która łączy materiał mniejsze i gęściej skoncentrowane komórki na wewnętrznej części stopy i większej, bardziej rozłożone komórki w górnej części, aby dać graczom większą trwałość i komfort.


Pas do stóp


Wkładka technologia zapewnia dodatkowe wsparcie wokół podbicia dokładnie spełnić potrzeby zawodników za dodatkową bezpieczną i zagwarantować prawdziwie custom fit.


SYSTEM KOMPRESSOR:

 

Wysoka wydajność absorpcji szoku dzięki TPR (Thermo Plastic Rubber) systemu ściskania rurki.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Babolat Propulse Bpm All Court! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Babolat. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w .

Cechy Babolat Propulse Bpm All Court

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij