Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Propulse Bpm All Court

Babolat Propulse Bpm All Court

  • Babolat Propulse Bpm All Court
  • Babolat Propulse Bpm All Court
  • Babolat Propulse Bpm All Court
  • Babolat Propulse Bpm All Court

Babolat Propulse Bpm All Court

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Propulse Bpm All Court

W ramach tego partnerstwa, Babolat łączy śmiałości i elegancja British sportowej do zaoferowania 4 swoich najlepszych modeli w barwach ostatecznego london imprezy Wielkiego Szlema. Buty bardzo techniczne. Nadzwyczajne podpory, przyczepność i trwałośćTechnologia:


Michelin Wydajność


Opracowany we współpracy z naukowcami z przewodnika Michelin i jest bezpośrednio zainspirowany drogowych opon rajdowych, Podeszwy Babolat są zaprojektowane, aby dać graczom długotrwałą, wyjątkową wydajność. Kształt podeszwy i grubości, szczegółowe rzeźby i gumy nadrobić to ważne zmienne, które składają się z podeszwy butów tak wybitnych Babolat tenis.


Tarcza komórek


Wysoka wydajność, która łączy materiał mniejsze i gęściej skoncentrowane komórki na wewnętrznej części stopy i większej, bardziej rozłożone komórki w górnej części, aby dać graczom większą trwałość i komfort.


Pas do stóp


Wkładka technologia zapewnia dodatkowe wsparcie wokół podbicia dokładnie spełnić potrzeby zawodników za dodatkową bezpieczną i zagwarantować prawdziwie custom fit.


SYSTEM KOMPRESSOR:

 

Wysoka wydajność absorpcji szoku dzięki TPR (Thermo Plastic Rubber) systemu ściskania rurki.


Zamierzasz kupić Babolat Propulse Bpm All Court? Wszystkie produkty Babolat mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Babolat Propulse Bpm All Court i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów tenisowy.

Cechy Babolat Propulse Bpm All Court

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności