Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Pro 360 Socks Red

  • Babolat Pro 360 Socks Red
  • Babolat Pro 360 Socks Red

Babolat Pro 360 Socks Red

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Pro 360 Socks Red

Skarpety 100% POŚWIĘCONA Tenis to bardzo wymagający sport dla stóp więc skarpety został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić specyficzne potrzeby tenisistów.Cechy:


Pomoc: gumką, aby idealnie utrzymać skarpetkę w strategicznych punktach (kostka / pięta / śródstopia)

Oddychalność: wentylowanych ewakuować pot

Ochrona: amortyzujące i anty nici ścieranie jako odpowiedź na konkretne potrzeby tenisistów ": praca nóg i waga bocznego przesunięcia, lądowania i szybkie zmiany w kierunku, sprinty i nagłych zatrzymań.

+++ Anatomiczny koncepcja stópDane techniczne:


Skład: 86% poliamid

12% fluorofibres

2% elastan


Babolat Pro 360 Socks Red to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Skarpety i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież męska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Babolat, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Babolat Pro 360 Socks Red

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij