Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Jet Padel WPT Clay

Babolat Jet Padel WPT Clay

  • Babolat Jet Padel WPT Clay
  • Babolat Jet Padel WPT Clay
  • Babolat Jet Padel WPT Clay
  • Babolat Jet Padel WPT Clay

Babolat Jet Padel WPT Clay

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Jet Padel WPT Clay

Wysoka wydajność męskie buty, zapalniczki, aby poruszać się szybciej od sądów Padel.

Cechy:

Pełna jodełkę podeszwa doskonale przystosowane do sądów Padel. Wyjątkowa lekkość i wsparcie z górną technologii MatrYX® wykonane z Kevlar® i poliamidu.

Superior zwinność, precyzja i szybkość, z Babolats wyłącznej Aktywne zgięcia Sole Technology i dużą trwałość w podeszwie S wzoru opracowanego z Michelin.

Optymalny komfort i stabilność przy Ti Fit ostatniego, pochłaniającej wstrząsy Kompressor System, a Ortholite® shape memory wkładka.


Nie czekaj dłużej i kup Babolat Jet Padel WPT Clay. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Babolat Jet Padel WPT Clay, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Obuwie męskie dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Obuwie męskie sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Padel.

Cechy Babolat Jet Padel WPT Clay

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Babolat jet wiosła

-

Jestem zadowolony z tych butów. Są bardzo lekkie, co jest bardzo ważne dla mnie jeszcze zauważalne wytrzymałe. Posiadają oni wiele podpór bocznych i wyłączne uchwyty dość pozwala nawet ślizgać, gdy są potrzebne. Jeśli chodzi o trwałość nie mogę jeszcze komentować, ponieważ mam 15 dni, nadzieję na długo.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności