Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Jet Clay

Babolat Jet Clay

Babolat Jet Clay

Babolat Jet Clay

  • Babolat Jet Clay
  • Babolat Jet Clay
  • Babolat Jet Clay
  • Babolat Jet Clay
  • Babolat Jet Clay

Babolat Jet Clay

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Jet Clay

Wysoka wydajność męskie buty, zapalniczki, aby przejść szybciej na kortach ziemnych.

Cechy:

Pełna jodełkę podeszwa doskonale przystosowane do kortach.

Wyjątkowa lekkość i wsparcie z górną technologii MatrYX® wykonane z Kevlar® i poliamidu.

Superior zwinność, precyzja i szybkość, z Babolats wyłącznej Aktywne zgięcia Sole Technology i dużą trwałość w podeszwie S wzoru opracowanego z Michelin.

Optymalny komfort i stabilność przy Ti Fit ostatniego, pochłaniającej wstrząsy Kompressor System, a Ortholite® shape memory wkładka.


Dodatkowo, Babolat Jet Clay w kategorii Obuwie męskie z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty Padel. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Babolat, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Babolat koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Babolat Jet Clay

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry produkt

-

Padel dobre buty do trawy lub cementu powierzchni

Doskonała !!!

-

Wysokiej jakości powierzchnie tenisa lub ścienny, budnos wykończenia, bardzo lekkie iz wielkim amortigucion podeszwy. zaleca

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności