Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Drive Tour

Babolat Drive Tour

  • Babolat Drive Tour
  • Babolat Drive Tour
  • Babolat Drive Tour
  • Babolat Drive Tour

Babolat Drive Tour

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Drive Tour

Nowy napęd Tour oferuje dobrą zawierają pomiędzy siłą i precyzją dla konkurencyjnych graczy. Jego kształt łezki, zrównoważona waga i innowacyjny wzór wiercenia zapewnić zasilanie bez utraty precyzji i czuć. Rama z włókna węglowego zapewnia większą trwałość.

Specyfikacja:

Waga: 370 g

Profil: 38 mm

Shape: Teardrop

Długość: 455 mm

Balans: 270 mm

Technologia:

Pro Core 2:

POWER - PRECISION & SENSATIONS: Czarny EVA Rdzeń: średni zwrot energii na dobry kompromis pomiędzy mocą, precyzją i doznań.

Szybkość Technologia krawędzi:

Aerodynamiczny: ośmiokątny kształt ramy dla zmniejszenia oporów powietrza.

Egzoszkielet OCHRONY FRAME:

Wytrzymałość: Rewolucyjny trendy wykonana ze sztywnego materiału i aerodynamiczny kształt, który doskonale komponuje się z ramą rakiety.

EASY FIT przewodu:

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO: pasek, który można łatwo przymocować do nadgarstka dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podczas gry.

Rama węgla:

STABILNOŚĆ: Rama wykonana ze standardowymi włóknami węglowymi dla dobrej stabilności na uderzenia.

Dynamiczny system stabilizacji (Система динамичной стабильности):

Система динамичной стабильности: Новая компактная архитектура в форме сердца в комбинации с волокнами GT размещенная в наружной части, обеспечивает повышенную устойчивость к скручиванию. Улучшает стабильность ......

Reakt Technologia:

PRECISION & MOC: Innowacyjne rozmieszczenie otworów łukowatych w 2 rozmiarach zaprojektowanych w celu zapewnienia dużej precyzji i maksymalnej mocy.

Włókno węglowe 3K:

Wytrzymałość: 3k Strefy węgla o zwiększonej trwałości.


Szukasz produktów Babolat, a konkretnie Babolat Drive Tour? Na smashinn można znaleźć pełną listę Rakiety padel tenisowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego smashinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje tenisowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Babolat Drive Tour

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij