Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Drive Team

Babolat Drive Team

  • Babolat Drive Team
  • Babolat Drive Team
  • Babolat Drive Team

Babolat Drive Team

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Drive Team

Dzięki 275 g wagi i 660cm² wielkości głowy, zespół napędowy zapewnia idealną równowagę między mocą i przebaczenia. Jej również bardzo zwrotny, przeznaczony dla średnio zaawansowanych graczy górnych z szerokim huśtawka. Podobnie jak wszystkie rakiety w zakresie napędu, Zespół napędowy posiada pośredni przedczołowej i niskotonowy systemowe technologii, dla większego komfortu i stylu.

Specyfikacja:

Waga: 275 g / 9,7 uncji

Skład: Grafit

Elastyczność (Ra): 73 ra

Sito Rozmiar: 660 cm2 / 102 sq w..

Długość: 685 mm / 27 w.

Balans: 330 mm


Witaj w naszej Babolat Drive Team specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kluby .

Cechy Babolat Drive Team

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Babolat zespół napędowy

-

Rakieta wysoce zalecane dla jego równowagi siły i precyzji, jak i estetyki.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty