Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Drive Team

Babolat Drive Team

  • Babolat Drive Team
  • Babolat Drive Team
  • Babolat Drive Team
  • Babolat Drive Team

Babolat Drive Team

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Drive Team

Dzięki 275 g wagi i 660cm² wielkości głowy, zespół napędowy zapewnia idealną równowagę między mocą i przebaczenia. Jej również bardzo zwrotny, przeznaczony dla średnio zaawansowanych graczy górnych z szerokim huśtawka. Podobnie jak wszystkie rakiety w zakresie napędu, Zespół napędowy posiada pośredni przedczołowej i niskotonowy systemowe technologii, dla większego komfortu i stylu.

Specyfikacja:

Waga: 275 g / 9,7 uncji

Skład: Grafit

Elastyczność (Ra): 73 ra

Sito Rozmiar: 660 cm2 / 102 sq w..

Długość: 685 mm / 27 w.

Balans: 330 mm


Jesteś zainteresowany Babolat Drive Team, odkryj również produkty tenisowy powiązane z marką Babolat w kategorii Rakiety tenisowe i katalogu Kluby. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w smashinn, twoim sklepie online tenisowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Babolat Drive Team

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Babolat zespół napędowy

-

Rakieta wysoce zalecane dla jego równowagi siły i precyzji, jak i estetyki.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij