Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Drive Lite

Babolat Drive Lite

Babolat Drive Lite

  • Babolat Drive Lite
  • Babolat Drive Lite
  • Babolat Drive Lite
  • Babolat Drive Lite
  • Babolat Drive Lite

Babolat Drive Lite

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Drive Lite

Dobrym poziomie gracze konkurencyjne w wieku od 11 do 13 lat. Ulubionym wśród zawodniczek szuka wydajność i zwrotność. Mogą one korzystać z optymalnych wrażeń dzięki napęd Z-Lite Side Cortex.Dane techniczne:


- Skład: Grafit


- Waga: 255 g / 9 uncji


- Wielkość główki: 645 cm ² / 100 cali kw.


- Punkt Balans: 340 mm


- Długość: 685 mm/27 w


- Elastyczność: 70 raTechnologia:


CDS (Cortex Nawilżanie System) interfejs przekazuje przydatne informacje dla gracza, a nowa konstrukcja uchwytu powoduje, że informacje bliżej dłoni gracza na doskonałą kontrolę na każdym uderzeniem.


Opatentowane innowacje Babolat, niskotonowy jest pierwszą technologią, która sprawia, że ​​rama i struny interakcji podczas uderzania piłki.


Eliptyczny kształt ramy dla zwiększenia odporności na skręcanie i zginanie o zwiększonej mocy.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w smashinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach tenisowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Kluby, produktów Babolat. Dowiedz się więcej o produktach tenisowy. Babolat Drive Lite zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Babolat Drive Lite

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij