Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Drive 109

Babolat Drive 109

  • Babolat Drive 109
  • Babolat Drive 109
  • Babolat Drive 109
  • Babolat Drive 109

Babolat Drive 109

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Drive 109

Ultra lekka rakieta (255g) oferuje idealną równowagę pomiędzy komfortem i mocy. Dzięki wielkości głowy 700cm², napęd 109 jest bardzo wyrozumiały i zwrotny. Wyposażony w technologie pośrednie Cortex i niskotonowy systemowe. Dla dedykowanych średnio zaawansowanych graczy z krótkim huśtawka.

Specyfikacja:

Waga: 255 g / 9 uncji

Skład: Grafit

Elastyczność (Ra): 70 ra

Sito Rozmiar: 700 cm2 / 109 sq w..

Długość: 690 mm / 27.2 w.

Balans: 355 mm


Babolat Drive 109 jest protuktem związanym z kategori? Kluby oraz należy do kategorii Rakiety tenisowe wyselekcjonowanej dla tenisowy, smashinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności smashinn. Jakie są korzyści Babolat Drive 109? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest tenisowy.

Cechy Babolat Drive 109

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty