Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Drive 105

Babolat Drive 105

  • Babolat Drive 105
  • Babolat Drive 105
  • Babolat Drive 105
  • Babolat Drive 105

Babolat Drive 105

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Drive 105

Dla graczy poszukuje potężne rakiety z wielką grywalność. W całym zakresie, napęd 105 jest wyposażony w naszym ekskluzywnym Intermediate Cortex Technologii, który oferuje maksymalne wyczucie i optymalny komfort na każdym trafieniu. A 105 sq calowy headsize mieć więcej energii podczas uderzenia piłką.

Dane techniczne:

Skład: Grafit

Waga: 265 g / 9,3 uncji

Rozmiar głowy: 680 cm² / 105 kw w..

Punkt Balans: 345 mm

Długość: 685 mm / 27 w.

Elastyczność: 71 ra


Czy znasz wszystkie funkcje Babolat Drive 105? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Rakiety tenisowe , naszą kompletną kolekcję Kluby. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Babolat, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Babolat Drive 105

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty