Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Comet 25

Babolat Comet 25

  • Babolat Comet 25
  • Babolat Comet 25
  • Babolat Comet 25

Babolat Comet 25

Opis produktu Babolat Comet 25

Babolat Comet 25 to świetna rakieta dla juniorów. Wykonany z aluminium, rakieta jest idealna dla młodych graczy w wieku 9-11 lat. Raczej elastyczny i lekki, rakieta pomoże młodym graczom uczyć się i doskonalić swoje techniki.

Rozmiar głowy: 106 cm

Waga (+/ 5g): 220g

Długość: 25 cali

Materiał: Aluminium


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Babolat Comet 25 jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Babolat Comet 25, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym smashinn. Nasza szeroka kolekcja Kluby zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z tenisowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w smashinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty