Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Babolat

Babolat Backpack Maxi Club

Babolat Backpack Maxi Club

  • Babolat Backpack Maxi Club
  • Babolat Backpack Maxi Club
  • Babolat Backpack Maxi Club
  • Babolat Backpack Maxi Club

Babolat Backpack Maxi Club

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Babolat Backpack Maxi Club

Mieści 10 litrów więcej niż w plecaku Klubu nosić jeszcze więcej narzędzi: przedział rakieta dla 2 dorosłych rakiety, dużą komorę główną, kieszenie na dodatkowe akcesoria oraz kieszeń miał wnieść do 4 piłki na boisko.

Specyfikacja:

Pojemność: 32 L

Rozmiar: 33 x 49 x 27 cm


Korzystaj z naszych ofert dla Babolat Backpack Maxi Club. W twoim sklepie online tenisowy, w smashinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem tenisowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie tenisowy i znaleźć produkty marki Babolat w najlepszej cenie.

Cechy Babolat Backpack Maxi Club

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Przegląd

-

To był wielki rozmiar lżejszy niż myślałem. Ponieważ został zakupiony w planie wykorzystania jazdę rowerem jesteśmy zadowoleni.

Plecak

-

Dobry plecak i bardzo practica.-

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności