Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Asics Resolution Polo

Asics Resolution Polo

  • Asics Resolution Polo
  • Asics Resolution Polo
  • Asics Resolution Polo
  • Asics Resolution Polo

Asics Resolution Polo

Opis produktu Asics Resolution Polo

Bądź konkurencyjny i suche podczas gry w tenisa, w tym lekkiego, rozdzielczość polo z kołnierzykiem miękkich tkanin i rękawami, który został zaprojektowany z miękkich, elastycznych materiałów wspomagających dla swobody przemieszczania się.Cechy:


- Utrzymać suchość z żakardowej dzianiny, który jest przeznaczony do szybkiego knot pot z dala od skóry


- Wentylacja oferta z inżynierii wzoru i strategicznie rozmieszczone płatem sieci na plecach dla dodatkowej wentylacji i komfortu


- Zapobiegać ocieraniu się płaskie szwy


- Ci zauważył z całego zmodyfikowanego wzoru dla dodatkowego stylu i taśmę kontrast kolorów z przodu iz tyłu


Zamawiaj Asics Resolution Polo i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Asics Resolution Polo, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Asics Resolution Polo w magazynie w cenie 34.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Koszulki polo , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Asics Resolution Polo

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty