Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Asics Padel Seamless Graphic Top

Asics Padel Seamless Graphic Top

  • Asics Padel Seamless Graphic Top
  • Asics Padel Seamless Graphic Top
  • Asics Padel Seamless Graphic Top
  • Asics Padel Seamless Graphic Top

Asics Padel Seamless Graphic Top

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Asics Padel Seamless Graphic Top

Atak każdy punkt tak, jakby był pierwszym, w krótkim górze rękawa, który pomaga zatrzymać potu swobodnie i wygodnie. Graj bez podrażnień szwy umieszczone w zaledwie właściwych miejscach, aby obniżyć tarcia. Jest to stylowy kawałek, też, co wygląda jak w domu na boisku, a także później w kawiarni klubowej. Będziesz wyglądać wielkie dzięki stylizowany dekolt i zakrzywionym lamówką.

Cechy:

Wyróżnij się z tłumu z prawdziwie sportowym stylu

Zachowaj spokój i pobiera z oddychającego materiału który wchłania pot z powierzchni skóry


Dodatkowo, Asics Padel Seamless Graphic Top w kategorii z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Asics, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Asics koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Asics Padel Seamless Graphic Top

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Wszystko idealne

-

Zrobiłem kilka zakupów i cieszę się, koszula, jak chciał i dostał mi jeszcze zanim się spodziewałem. Dobra jakość w bardzo dobrych cenach. I nie zawaha się kupić tutaj.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności