Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Asics Gel Solution Speed 3

Asics Gel Solution Speed 3

Asics Gel Solution Speed 3

Asics Gel Solution Speed 3

Asics Gel Solution Speed 3

  • Asics Gel Solution Speed 3
  • Asics Gel Solution Speed 3
  • Asics Gel Solution Speed 3
  • Asics Gel Solution Speed 3
  • Asics Gel Solution Speed 3
  • Asics Gel Solution Speed 3
  • Asics Gel Solution Speed 3

Asics Gel Solution Speed 3

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Asics Gel Solution Speed 3

Ukochany jej doskonałą mieszankę umiarkowanym wsparciem i szybkiej jazdy, but Nowy GEL Rozwiązanie Speed® 3 tenis utrzymuje ten sam niski profil wyłączną geometrię swojego poprzednika jeszcze wyposażony w nowy wysokowydajny górną konstrukcję. Technologia śródstopiu Trusstic® zapewnia lepszą stabilność skrętną podczas projektowania przodostopia napędu bocznego pozwala na szybkie reagowanie i kontroli podczas intensywnej gry. Tyłostopiem i przodostopia GEL® amortyzujące Systems łączą się z lekkiej Solyte® podeszwa środkowa zapewnia doskonałą amortyzację, aby podczas gdy nowo przebudowany przodostopia FlexionFit® i kołnierz system dopasowania PHF ™ oferują niezwykły komfort i wsparcie dla nawet najbardziej agresywnych, zwinnych graczy. Waga: 12.4.

Cechy:

Tyłostopiem i przodostopia GEL® amortyzujące Systems: tłumiący wstrząsy podczas uderzenia i palców off fazy i umożliwia ruch w wielu płaszczyznach jak przejść pieszo przez cyklu chodu.

Zgięcie Fit® Górna: Proprietary cholewki, która zapewnia komfort formularz montażu bez utraty poparcia.

Solyte® Podeszwa Materiał: lżejsze niż standardowe podeszwy związek ASICS EVA i SpEVA®. Posiada również lepszą amortyzację i trwałość.

AHAR® Podeszwa: Skrót ASICS® ścieranie gumy. Umieszczony w krytycznych obszarach podeszwa o wyjątkowej trwałości.

PGuard® Toe Protector: Zwiększona toe trwałość.

PHF ™ (Personal Heel Fit) Collar Podszewka: 2 warstwy linii pianka kołnierz i pleśni na pięcie sportowca, tworząc spersonalizowane dopasowanie.

Prowadzić Trusstic® Technologia: Naśladuje tkanka łączna w stopę, tworząc napięcie jak stopy przechodzi etap napędowy.

Trusstic System® Technologia: Zmniejszenie ciężaru jedynego urządzenia, przy zachowaniu strukturalnej integralności buta.

Opieka:

Czyszczenie: Błoto i brud można usunąć za pomocą szczoteczki do zębów, ciepłej wody i łagodnego mydła, anty smaru. Zastosuj lekki nacisk podczas szczotkowania, aby uniknąć uszkodzenia buta.

Mycie: Nie prać buty w pralce. Aby pomóc odświeżyć wnętrze buta, wyjąć wkładkę skarpetki lub wkładkę i umyć go oddzielnie. Koronki można umyć lub wymienić.

Suszenie: Nie należy umieszczać swoje buty w suszarce lub w pobliżu bezpośrednich źródeł ciepła. Ciepło będzie zmieniać kształt klocka. Zamiast rzeczy wnętrze buta z papierowych ręczników lub gazety. Papier będzie absorbować wilgoć wewnątrz buta.


W tym momencie, Asics Gel Solution Speed 3 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Obuwie męskie i w kategorii Adidasy. Posiadamy szeroki wybór Adidasy dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Asics Gel Solution Speed 3

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Żel prędkości rozwiązanie 3

-

Czas dostawy. Buty są zgodne z tym, co zamówiłem! I continurai kupić!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij