Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Asics Gel Padel Professional 2 SG

Asics Gel Padel Professional 2 SG

Asics Gel Padel Professional 2 SG

Asics Gel Padel Professional 2 SG

Asics Gel Padel Professional 2 SG

  • Asics Gel Padel Professional 2 SG
  • Asics Gel Padel Professional 2 SG
  • Asics Gel Padel Professional 2 SG
  • Asics Gel Padel Professional 2 SG
  • Asics Gel Padel Professional 2 SG
  • Asics Gel Padel Professional 2 SG
  • Asics Gel Padel Professional 2 SG

Asics Gel Padel Professional 2 SG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Asics Gel Padel Professional 2 SG

Obejść cały sąd w bucie padel zbudowany dla najszybszych i najbardziej agresywnych graczy Padel. Sprint do piłki i wzdłuż linii podstawowej z płytą napędowymi technologii w bucie, który pomaga przyspieszyć i odepchnąć. Oraz szczególne Padel SG podeszwa daje odpowiednią ilość uchwyt podczas przenoszenia w dowolnym kierunku.

Cechy:

California Slip Lasting: Dla stabilności i komfortu. Górna jest szyte wokół płótna lub EVA pokładzie i jest bezpośrednio przymocowany do podeszwy.

Trusstic System®: zmniejsza ciężar jedynego urządzenia, przy zachowaniu strukturalnej integralności butów.

Solyte® Podeszwa Materiał: lżejsze niż standardowe podeszwy związek ASICS EVA i SpEVA®. Posiada również lepszą amortyzację i trwałość.

Tyłostopiem i przedniej części stopy GEL® Amortyzacja System: tłumiący wstrząsy podczas uderzenia i palców off fazy i umożliwia ruch w wielu płaszczyznach jak przejść pieszo przez cyklu chodu.

Ahar +: Nowa dmuchane materiał Ahar podeszwa. Zapewnia lepszą amortyzację, trwałość i jazdę na piechotę.

ComforDry ™ wkładka: wymienna wkładka, która zapewnia wydajność amortyzujący i wilgoć tamponującą do chłodniejszego, suszarka, zdrowszego środowiska.

PGuard: Wzmocniona mieszanka gumy / żywicy przymocowane do przedniej części stopy zapewnia zwiększoną trwałość i ochronę.

Anti Gravel Tongue: Specjalna konstrukcja języka, który uniemożliwia zanieczyszczeń do wnętrza buta.

PHF® (Spersonalizowane Fit Heel): 2 warstwy linii pianka kołnierz i pleśni na pięcie sportowców, tworząc spersonalizowane dopasowanie.

Wymienna wkładka EVA wkładka uformowana do kształtu stopy, która może być usunięta, aby pomieścić ortezy lekarza.

Opieka:

Czyszczenie: zabrudzenia powierzchniowe takie jak błoto i żwir można je zmyć ze starą szczoteczką do zębów lub szczoteczką do paznokci, trochę ciepłą wodą i delikatnym mydłem anty smaru. Powinno to zająć się brudu i jest w porządku to zrobić raz na jakiś czas.

Mycie: Dont umyć buty w pralce. Wyjąć wkładkę skarpetki lub wkładkę i umyć go oddzielnie. Pomoże to uczynić wnętrze Twojego świeższe buta. Koronki można umyć lub wymienić.

Suszenie: Dont umieścić je w pobliżu grzejnika, takich jak grzejnik lub grzejnik. Bezpośrednie nagrzewanie będzie zmieniać kształt klocka. Otwieranie na zewnątrz buta, a następnie nadziać wewnątrz papierze kuchennym lub gazety. Papier będzie absorbować wilgoć wewnątrz buta. But trwa około dwunastu godzin do wyschnięcia.


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Asics Gel Padel Professional 2 SG. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Asics Gel Padel Professional 2 SG. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Asics Gel Padel Professional 2 SG i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Cechy Asics Gel Padel Professional 2 SG

Opinie klientów i pytania (8)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobre buty padel

-

Bardzo dobry, wygodny i pewny chwyt z zaledwie nosić podeszwa, dobre tempo i amortyzację.

Asics gel wiosło profesjonalnym 2 sek

-

Doskonałe poczucie stałości w bieżniku, dużo przyczepności, a dzięki swojej konstrukcji z "most" dużo pędu i tłumienia.

Bardzo dobre buty

-

sztywne i mocne buty, które utrzymuje się bardzo wygodne i bardzo chronione w tym samym czasie stania. Odczucia są bardzo dobre, jestem zadowolony z zakupu.

Asics

-

Produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania, nadszedł w wyznaczonym terminie, a wszystkie follow-up był doskonały ... 1 października.

Suuuper wygodne

-

Niezwykle wygodne. Są Gel Pro (mam SG2 oraz SG3) są naprawdę wygodne. I że mam szerokie stopy okazuje, są pierwszymi, którzy idealnie pasują od pierwszego dnia użytkowania, bez przetarć !!! Jedynym pojawia się również bardziej wytrzymałe. Buty z najgorszych wyników miałem to wiersz i Bullpadel jak guma zużywa się szybko. Gorąco polecam ten zakup, ponieważ cena rekompensuje jego trwałość i komfort !!!

Wiosło tenis

-

Perfect, volvere kupić tutaj

Ogłoszenie

-

bardzo przyjemny i obuwie wydajności. Brak błędów do tej pory

Pronators

-

Cześć, to jest pronator i supinator buty?

Nasi eksperci odpowiadają

Cześć!

to standard! w obuwiu wiosła nie wyróżnia się tym parametrem

Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności