Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Asics Gel Padel Max 2

Asics Gel Padel Max 2

Asics Gel Padel Max 2

Asics Gel Padel Max 2

Asics Gel Padel Max 2

Asics Gel Padel Max 2

  • Asics Gel Padel Max 2
  • Asics Gel Padel Max 2
  • Asics Gel Padel Max 2
  • Asics Gel Padel Max 2
  • Asics Gel Padel Max 2
  • Asics Gel Padel Max 2
  • Asics Gel Padel Max 2

Asics Gel Padel Max 2

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Asics Gel Padel Max 2

Dla tych, którzy się na artystce, żel Padel MAX 2 jest idealny dla początkujących buty. Ustaw stopy bezpiecznie przed każdym strzale z wysokiej przyczepności podeszwa z gumy z okładów bocznych. Plus, można grać komfortowo w lekkiej podeszwy środkowej EVA i amortyzacji GEL w okolicy pięty. Rozpocznij swoją karierę artystce w wygodnej, lekkiej buta Zagraj w grę wygodnie z pluszowym podeszwy środkowej i wiele amortyzacjęCechy:


California Slip Lasting: Dla stabilności i komfortu. Górna jest szyte wokół płótnie lub EVA pokładzie i jest bezpośrednio przymocowane do podeszwy.

Trusstic System: Zmniejszenie ciężaru jedynego urządzenia, przy zachowaniu strukturalnej integralności butów.

Przodostopia GEL Amortyzacja st: Poprawia tłumienie wstrząsy podczas napędu.

Zdejmowana wkładka: EVA wkładka uformowana do kształtu stopy, która może być usunięta, aby pomieścić ortezy lekarza.Środki do pielęgnacji obuwia:


Czyszczenie: Powierzchnia takich jak brud błocie i piasku można je zmyć ze starą szczoteczką do zębów lub szczoteczką do paznokci, trochę ciepłej wody i łagodnego mydła, anti tłuszczu. To powinno zająć się brudu i jest w porządku to zrobić raz na jakiś czas.

Pranie: nie prać w pralce i wyjąć wkładkę skarpety lub wkładkę i umyć go oddzielnie. Pomoże to uczynić wnętrze Twojego świeższe obuwia. Koronki można umyć lub wymienić.

Suszenie: dont umieścić je w pobliżu grzejnika, takich jak grzejnik. Bezpośrednie nagrzewanie będzie zmieniać kształt klocka. Otwórz się but, a następnie nadziać wnętrze kuchni z papieru lub gazety. Papier wchłonie wilgoć wewnątrz buta.


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Asics Gel Padel Max 2. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Asics Gel Padel Max 2. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Asics Gel Padel Max 2 i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Cechy Asics Gel Padel Max 2

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

No grip

-

Oni nie mają wystarczającej przyczepności do wiosła.

Idealne ...

-

Wszystko we właściwym czasie. Zdjęcie miał problem, ale załatwione gdy telefon ... 100% poleca

Doskonała jakość!

-

Świetna obsługa i komfort kostki pad pięty. Asics robi najlepsze buty sportowe.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij