Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Zigzag

adidas Zigzag

adidas Zigzag

  • adidas Zigzag
  • adidas Zigzag
  • adidas Zigzag
  • adidas Zigzag
  • adidas Zigzag

adidas Zigzag

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Zigzag

Kolekcja obejmuje Junior ADIDAS Padel rakiety padla po raz pierwszy. Prezentujemy dwa modele rakiet dla najmłodszych członków rodziny do rozpoczęcia w sporcie i mają swoje klasy pierwsze padla. Lżejsze niż normalnie, z wagą w zakresie pomiędzy 310 i 330 g, idealny do łatwego przenoszenia.

Cechy:

Uchwyt ten padel Rakieta jest cieńsza, dostosowaną do rąk młodszych graczy, jak również jest nieco dłuższy tak, że może chwycić ją oburącz.

Rozmieszczenie otworów w SMART adidas Padel Zakres Junior został zaprojektowany w celu poprawy obsługi rakietą padel oraz ułatwia uderzenie strzały z mocą.

Wykonana w całości z włókna szklanego o bardzo wysokiej grywalności i szybkiej adaptacji do rakietą padel.

Równomierne równowagę zapewnia szeroki sweet spot, skupione w rdzeniu rakietą padel.

Pozwala on świetną kontrolę nad piłką i manipulacji, co pozwala na bezpośrednie strzały z wielką precyzją.


Jeśli szukasz dobrej jakości Junior artykułów, to nasza oferta Junior z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy adidas Zigzag, w cenie 32.95 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt tenisowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa adidas Zigzag, dopasujemy cenę!

Cechy adidas Zigzag

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobra łopata

-

Mój syn został zadowolony z jego łopaty wiosła

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij