Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas padel

adidas padel Racket Bag Carbon CTRL

adidas padel Racket Bag Carbon CTRL

  • adidas padel Racket Bag Carbon CTRL
  • adidas padel Racket Bag Carbon CTRL
  • adidas padel Racket Bag Carbon CTRL

adidas padel Racket Bag Carbon CTRL

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas padel Racket Bag Carbon CTRL

Noś niezbędny sprzęt Padel i wiele więcej bez obawy o przestrzeni. Wielofunkcyjna torba CARBON rakieta jest wykonany z materiałów wodoodpornych i Full Carbon Look. Specjalnie zaprojektowany dla doskonałej adaptacji do kształtu pleców gracza, dystrybucję masy równo między obu ramionach. Obejmuje ona również możliwość usunięcia haki do uchwytów i zmieniać ich położenie, a nawet usunięcia ich. Posiada dużą komorę główną z zamkiem, innym niezależnym kieszeń na rakiety i oddzielną wentylacją kieszenią na obuwie.

Cechy:

Dwie boczne kieszenie.

Różne sposoby noszenia.

Torba ta rakieta daje możliwość, aby go nosić z uchwytem u góry lub jak plecak.

Wodoodporna i łatwa do czyszczenia materiału.

Wykończenie węgla.

Dane techniczne:

Wymiary: 55cm x 33cm x 31cm.

Materiał: 100% poliester.


Szukasz produktów adidas padel, a konkretnie adidas padel Racket Bag Carbon CTRL? Na smashinn można znaleźć pełną listę Torby tenisowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego smashinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje tenisowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy adidas padel Racket Bag Carbon CTRL

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobry worek jakości materiałów.

-

Praktyczne małe kieszenie górne boki i do góry. Dół działu wentylowanym zostawić buty, miejsca przeznaczone dla Wiosło ostrza. Pozostałą przestrzeń jest wolna, jeśli wiele luźnych rzeczy wymagają lepszego przynieść jakąś inną wewnętrzną torbę. Torba jest wygodne z pasków używanych jako plecak, paski są zbyt długo w przypadku, gdy chcesz wnieść formę klasyczną. bardzo szybka wysyłka. Zalecany.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności