Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas padel

adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

  • adidas padel Racket Bag Adipower CTRL
  • adidas padel Racket Bag Adipower CTRL
  • adidas padel Racket Bag Adipower CTRL
  • adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

Opis produktu adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

Przedstawiając najbezpieczniejszą i najbardziej innowacyjny rakietę z powrotem w kolekcji adidas padel. Aby wykonać wszystko co chcesz przed i po swoich zwycięstw na boisku padel. Adidas Padel adipower rakieta Torba wykonana jest ze specjalnie sztywnego materiału po obu stronach worka, mających na celu ochronę wszystkich urządzeń Padel zawarty wewnątrz, zwłaszcza swoimi adidas rakiety Padel. Oprócz ochrony przed uderzeniami, ale również chroni przed czynnikami atmosferycznymi rakiety z adidasa izolacji termicznej. Obejmuje ona dużą komorę główną na zamek błyskawiczny, dwa niezależne przedziały na rakiety, z których jedna jest zdejmowana, dzięki czemu można wykonywać swoją rakietę na własną rękę oraz oddzielną, wentylowana kieszeń na obuwie.

Cechy:

Różne sposoby noszenia.

Torba ta rakieta daje możliwość przeprowadzenia go z uchwytami lub jak plecak.

Wodoodporna i łatwa do czyszczenia materiału.

Wykończenie węgla.

Dane techniczne:

Wymiary: 58cm x 30cm x 40cm.

Materiał: 100% poliester.


adidas padel Racket Bag Adipower CTRL to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Torby na rakiety padel i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Torby znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór adidas padel, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy adidas padel Racket Bag Adipower CTRL

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności