Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas P500

adidas P500

adidas P500

  • adidas P500
  • adidas P500
  • adidas P500
  • adidas P500
  • adidas P500

adidas P500

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas P500

Celem padel rakietą adidas P500 jest osiągnięcie komfort przy minimalnej wibracji, poprzez technologie zastosowane w tym rakietą: adidas padel MOCY strukturalnych.

Cechy:

MOC strukturalny jest wkładka z włókien znajduje się w samym sercu rakiety padel, która tworzy część struktury, tworzy punkt połączenia pomiędzy ramą a powierzchnią rakiety. To daje większą sztywność konstrukcji.

100% rama węglowa zapewnia rakietę niezbędną sztywność podczas spektaklu, który wraz z włókien powierzchniowych, oznacza, że ​​ta rakieta Padel jest jednocześnie bardzo wygodny do zabawy, a także zapewnia wielką moc.

SMART otwory zakresie P500 mają równoodległy rozkład w grupach po trzy, poprawiając trwałość adidas padel rakiety.

Równomierne równowagę zapewnia szeroki sweet spot, skupione w rdzeniu rakietą padel. Pozwala on świetną kontrolę nad piłką i manipulacji, co pozwala na bezpośrednie strzały z wielką precyzją.


Jeśli szukasz dobrej jakości Średnio-zaawansowany artykułów, to nasza oferta Średnio-zaawansowany z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy adidas P500, w cenie 83.95 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt tenisowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa adidas P500, dopasujemy cenę!

Cechy adidas P500

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Mika

-

Dobry alottelijan rakieta, szybka dostawa.

Przystępne

-

Niedrogi stojak, łatwo obsługiwane przez nowy

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty