Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Carbon ATTK

adidas Carbon ATTK

adidas Carbon ATTK

  • adidas Carbon ATTK
  • adidas Carbon ATTK
  • adidas Carbon ATTK
  • adidas Carbon ATTK
  • adidas Carbon ATTK

adidas Carbon ATTK

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Carbon ATTK

Zakres CARBON Adidas rakiety Padel został stworzony dla Kolekcji 2016 od byłego zakresie PRO w kolekcji 2015. Jak sama nazwa wskazuje, te rakiety Padel produkowane są z 100% pełna węgla. Materiał ten pokrywa się całą powierzchnię rakiety adidas a także rurę zawarty w ramce. Daje rakietę doskonałą elastyczność i wytrzymałość, a także pozwala bardzo przyjemne uczucie w uderzające piłki. Węgiel ATTK Padel rakieta, dzięki zastosowanej technologii, jej kształtu i zastosowanych materiałów reprezentuje siłę wybuchową z doskonałą stabilnością w swojej grze. Jest on przeznaczony na poziomie PRO odtwarzacza adidas padel.

Cechy:

Rozkład SMART otworów w zakresie węgla jest zaprojektowane tak, aby lepiej radzić sobie z tym padel rakietę i ułatwia uderzenie strzały z mocą.

PROTECTOR TAPE 3M: najlepsza ochrona dla węgla.

Wyposaż swoją rakietę Padel z odpowiedniej ochrony przed uderzeniami zgodnie z jego jakości.

Osiągnąć wysoki poziom odporności na uderzenia, zarówno na ramie i samego wyposażenie zabezpieczającego.

Węgiel ATTK Padel rakieta wykorzystuje technologię MOC EMBOSSED kalenicy: żebra boczne, które pomagają utrzymać jednolitą strukturę, gdy rakieta poddaje się znacznych naprężeń związanych z szybkimi uderzeniami.

HEAD bilans HEAVY zapewnia większe sweet spot. To pozwala na osiągnięcie większej prędkości w atakujących strzałów.


Zamierzasz kupić adidas Carbon ATTK? Wszystkie produkty adidas mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie adidas Carbon ATTK i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów tenisowy.

Cechy adidas Carbon ATTK

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Moc

-

Niesamowite Rack i dobra dostawa !! Zamówienie !!

Super!

-

Bardzo dobre dostawy, okrutny Padelrack.

Wielki przekręt

-

Niesamowite potężny atak rakieta adidas. Zalecany dla ofensywnych graczy

Cannon!

-

Szybka dostawa i wielki ładny stojak!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności