Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Adipower Carbon Control

adidas Adipower Carbon Control

adidas Adipower Carbon Control

  • adidas Adipower Carbon Control
  • adidas Adipower Carbon Control
  • adidas Adipower Carbon Control
  • adidas Adipower Carbon Control
  • adidas Adipower Carbon Control

adidas Adipower Carbon Control

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Adipower Carbon Control

Zaskocz przeciwnika i przejąć kontrolę gry w każdej sytuacji. Bezkonkurencyjna trafienia wrażenie, jak najlepiej z każdej techniki zatrudniony. Dzięki technologii egzoszkielet włożona do serca można osiągnąć maksymalną moc w swoich strzałów. Produkowane w całości z pełną węglowa, która zwiększa trwałość rakiety, a także zapewnia świetną obsługę i doskonałą kontrolę nad piłką. Jest on przeznaczony dla odtwarzacza poziomie PRO. Konstrukcja łączy w sobie nowoczesną sylwetkę i tradycyjny styl adidasa.

Cechy:

Egzoszkielet technologia 100% żebra węglowe umieszczane w strukturze ramki serca i rakiety. Wynikiem tego jest wzrost siły i mocy tego padel rakieta, dzięki konstrukcji ramy z jednorodną mieszaninę substancji, w sercu, która jest mniejszy skręcanie rakiety jako całości. W atakujących ujęć obejmujących wielkie przyspieszenie, rakieta zachowuje postaci zwartej jednostki i wyrzuca piłkę w sposób, który pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie energii odtwarzacza.

Zakres Padel adidas ADIPOWER wyróżnia się nowym materiałem TITANIUM COLOR węgla. Materiał ten poprawia trwałość rakietą padel łączenia ze 100% włókna węglowe rurowej ramy, aby zapewnić wysoką sztywność i wytrzymałość.

Rozkład SMART otworów w zakresie ADIPOWER został zaprojektowany w celu poprawy obsługi tego padel rakietę i ułatwia uderzenie strzały z mocą.

Równomierne równowagę zapewnia szeroki sweet spot, skupione w rdzeniu rakietą padel. Pozwala on świetną kontrolę nad piłką i manipulacji, co pozwala na bezpośrednie strzały z wielką precyzją.


Korzystaj z naszych ofert dla adidas Adipower Carbon Control. W twoim sklepie online tenisowy, w smashinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem tenisowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie tenisowy i znaleźć produkty marki adidas w najlepszej cenie.

Cechy adidas Adipower Carbon Control

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij