Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Adipower ATTK

adidas Adipower ATTK

adidas Adipower ATTK

  • adidas Adipower ATTK
  • adidas Adipower ATTK
  • adidas Adipower ATTK
  • adidas Adipower ATTK
  • adidas Adipower ATTK

adidas Adipower ATTK

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Adipower ATTK

Zadziwić przeciwnika i przejąć kontrolę nad grą we wszystkich sytuacjach. Niepowtarzalne uderzenie w sensację, maksymalnie wykorzystując każdą technikę. Dzięki technologii EXOSKELETON włożonej do serca uzyskasz maksymalną moc w obrazach. Wyprodukowany całkowicie z pełnym węglem, który poprawia trwałość rakiety, a także zapewnia doskonałą obsługę i doskonałą kontrolę nad piłką. Jest przeznaczony dla graczy na poziomie PRO. Projekt łączy w sobie nowoczesną sylwetkę i tradycyjny styl adidas.

Cechy:

Technologia EXOSKELETON: 100% żeber węglowych włożonych do struktury ramy i serca rakiety. Rezultatem jest zwiększenie mocy i wytrzymałości tej ramy padelkowej, dzięki konstrukcji ramy z jednorodną kombinacją materiałów w sercu, która generuje mniej skręcania w rakieta jako całości. W atakujących strzałach, przy dużym przyspieszeniu, rakieta zachowuje się jak kompaktowa jednostka i napędza piłeczkę w sposób, który zwiększa efektywność wykorzystania energii odtwarzacza.

Pasek Adidas ADIPOWER wyróżnia się nowym materiałem z KOLOR CARBON TITANIUM. Ten materiał poprawia trwałość ramy napinacza, łącząc się z ramą z włókna węglowego 100%, zapewniając dużą sztywność i trwałość.

Rozmieszczenie SMART HOLES w zakresie ADIPOWER ma na celu poprawienie obsługi tej ramy padelkowej i ułatwianie uderzeń w efekty.

Równowaga ZAWARTOŚĆ zapewnia szerokie, słodkie miejsce, wyśrodkowane w rdzeniu rakiety pasa. Pozwala na dużą kontrolę nad piłką i obsługę, umożliwiając precyzyjne kierowanie zdjęć.


Zamawiaj adidas Adipower ATTK, korzystając z naszej oferty Rakiety padel i kolekcji Profesjonalne . Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Profesjonalne w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Cechy adidas Adipower ATTK

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij