Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm

adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm

  • adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm
  • adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm

adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm

Długość pręta połowie konfiguracji młot z uchwytem zaprojektowanym specjalnie do pracy triceps i tylnych deltoids. Hammer przyczepność jest uważane za optymalne ułożenie dłoni kierować mięśnie triceps w czasie prasie, wiersz i rozwałkować ruchów.Cechy:


Uchwyt do konfiguracji Hammer pracy i triceps tylnych deltoids

Chromowane wykończenie

Trwała solidna konstrukcja stalowa

Spin lock obroże


Zamierzasz kupić adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm? Wszystkie produkty adidas hardware mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów .

Cechy adidas hardware Tricep Curl Bar 160 cm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności