Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Speed Ladder

adidas hardware Speed Ladder

  • adidas hardware Speed Ladder
  • adidas hardware Speed Ladder
  • adidas hardware Speed Ladder
  • adidas hardware Speed Ladder

adidas hardware Speed Ladder

Opis produktu adidas hardware Speed Ladder

3 metrowy Nylon drabinka z sześciu wysokiej uderzenia tworzywa sztucznego szczeble. Każda komórka drabiny jest super rozmiarów dla szybkich nóg ćwiczeń butach treningowych butów piłkarskich.

DO być najlepszym:

Drabina ożywa, kiedy przestać myśleć o nim jako o prostej i patrzeć na nią jako szeregu celów i wyzwań można skakać z pudełka do pudełka lub Zig Zag boku na bok, priorytetem jest praca na szybkość, jakość ruch i moc jak równy z równym.

COACH mówi:

Rzut po drabinie na dół i go go przejść. Klasyczne ćwiczenia z drabiny, to po prostu wskazówka palec do tyłu i do przodu, ale nie mogę sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz miałem lekkoatleta TIP TOE więc wolę zasilić i skakać z sekcji do sekcji lub wykonaj jedną z moich ulubionych, które jest szybkie wypalanie, stanąć jedną nogą w czym skakać i obracać o 180 do lądowania drugą nogą w następnej komórki drabiny.

UWAGI autora:

Zrobiliśmy szczeble bardzo widoczne na pomarańczowo podczerwieni więc gdy jesteś w ruchu z szybkimi nogami widzisz swój cel z widzenia peryferyjnego, zamiast konieczności patrzeć cały czas (czyniąc to lepiej dla treningu funkcjonalnego). I boki każdej komórki są miękkie, niż sztywny, aby zminimalizować ryzyko podróży.

Cechy:

przyssawki i kołki do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

Słupki ze złączami tkaniny

długość 3m

Rozwija prędkość stóp i cardio wydajność

Pokrowiec włączone


Sprawdź adidas hardware Speed Ladder w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Akcesoria i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Różne w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w smashinn.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności