Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm

adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm

  • adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm
  • adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm
  • adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm

adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm

Przegląd ... An Olympic bar nie jest tylko bar jest to element mechaniki precyzyjnej. Specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć siłę skrętną, końce paska mają metalowe tulejki na łożyskach kulkowych zamontowanych wewnątrz, aby umożliwić płytki waga spin gdy pasek jest podnoszony szybko. Solid Olympic Curl Bar znajduje się w połowie długości bar z pół konfiguracji młota rękojeści zaprojektowane specjalnie do pracy biceps, przedramiona i przednie deltoids. Hammer przyczepność jest uważane za optymalne ułożenie dłoni kierować mięśnie biceps podczas curl, wiersz i rozwałkować ruchów. Aby być najlepszym ... Izolowanie biceps, trzymając łokcie mocno pociągnął w organizmie jednocześnie zwijając pasek i maksymalizacji obrotowe końcówki do baru poprzez umożliwienie szybszego podnoszenia ruchu. Gdy siedząc, chude lekko do przodu, aby wstępnie załadować mięśnie. Jeśli jesteś workign na 21s (gdzie można tylko wykonać mały ruch) upewnij się, że podczas wykonywania pełnego zakresu zestaw, który na pewno zakończyć każde powtórzenie. Trener mówi ... Twoje mięśnie biceps są w przybliżeniu jedna trzecia średnicy ramienia, ale wiemy, że faceci lubią dać te pistolety trochę więcej uwagi, tak to zrobić; rozszerzeniem z kilkoma pełnymi loki zasięgu następuje bezpośrednio po przez push up (podwójne powtórzeń na pompek becasue klatka piersiowa jest także w działaniu. notatki Designer ... Wszystko ......

Cechy:

chromowane wykończenie z końcówkami obrotowymi

wytrzymała konstrukcja stalowa stałe

Płyta zawiera 2 obroże waga


adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm zakupionego w smashinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy można odkryć pełną gamę produktów adidas hardware i dokonać zakupu produktów tenisowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy adidas hardware Solid Olympic Curl Bar 120 cm

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności