Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Push up Bars

adidas hardware Push up Bars

adidas hardware Push up Bars

  • adidas hardware Push up Bars
  • adidas hardware Push up Bars
  • adidas hardware Push up Bars
  • adidas hardware Push up Bars
  • adidas hardware Push up Bars

adidas hardware Push up Bars

Opis produktu adidas hardware Push up Bars

Przegląd:

pompek są jednym z najlepszych ćwiczeń do tworzenia siły i mocy w klatce piersiowej, ramionach i rękach tych push up barów pozwalają uzyskać niższy w pozycji prasowej, która przekłada się na większy zakres ruchu w stawie barkowym ..... i oznacza, że ​​podczas pracy mięśni piersiowych klatki piersiowej trudniej

Aby być najlepszym:

Przełączanie pomiędzy zbliżeń uchwyt do pchania trafić triceps i szeroki chwyt kierować skrzynię.

Trener mówi:

Lubię sposób w jaki je utrzymać stawu nadgarstkowego w pozycji neutralnej, a nie inne, to jest dobre, ponieważ zawsze jesteś zamiar uzyskać lepsze rezultaty, gdy stawy są ułożone w jednej linii, a nie zachwiał.

notatki autora:

Nasi testerzy są nasi najwięksi fani, jak i najbardziej wymagających krytyków tak kochamy go, gdy pochodzą one z ćwiczeń, że nie przedstawiłem nawet nie pomyślał o. Spróbuj spada w dół a następnie w drodze powrotnej się podnieść jedną rękę nad ziemią (należy chwycić push up bar) i udać się do ułożenia superman, spadnie z powrotem na dół, a następnie na kolejnej rep podnieść drugą rękę.

Cechy:

Lekkie, bez poślizgu projekt

wygodny uchwyt uchwyt Dodano pianka

Podwyższone zwiększa zakres projektowania push up


adidas hardware Push up Bars jest idealny, by dopełnić twój sprzęt tenisowy. W twoim sklepie online smashinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na smashinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym tenisowy znajdziesz inne produkty tenisowy dopełniające adidas hardware Push up Bars.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności