Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Professional Grip Trainer

adidas hardware Professional Grip Trainer

  • adidas hardware Professional Grip Trainer
  • adidas hardware Professional Grip Trainer
  • adidas hardware Professional Grip Trainer

adidas hardware Professional Grip Trainer

Opis produktu adidas hardware Professional Grip Trainer

Twoje ciało jest tak silna jak najsłabsze ogniwo tak małe mięśnie przedramion, rąk i nadgarstków odgrywają istotną rolę w każdym ćwiczeniu, które polega podnoszenia ciężarów. Te kątowe sprężyny umożliwiają stopniem odporności być używane do szkolenia dla wytrzymałości i wytrzymałości uchwytu ręcznego.

DO być najlepszym:

Trenuj siłę chwytu podczas swojego czasu w dół, a nie w trakcie pełnego treningu, ponieważ te trenerzy przyczepności przeznaczone są do podważenia i zmęczenie uchwyt czasowo, które nie jest tym, co chcesz w środku pełnego treningu ciała. Twoje mięśnie są grip Multi mięśnie zadaniowe więc upewnić się, że połączenie ruchome ściska ze statycznym trzyma.

COACH mówi:

Istnieje wiele rodzajów działalności, które przyzwyczajają się do testowania sprawności obejmujące ciśnienie krwi, tętno i zgięcia w przód (dotykając palcami), ale jednym z najprostszych i najbardziej popularnych badań wytrzymałościowych jest test przyczepności. Wykazano, że dobra przyczepność ma uderzenie na skutek innych mięśni dalej wzdłuż łańcucha kinetycznej.

UWAGI autora:

Twoja ręka jest fantastyczny kawałek inżynierii, która zapewnia, że ​​twoje mięśnie, więzadła, ścięgna i kości wszystkie działają w harmonii, tak aby upewnić się, że trener przyczepność uzupełnienie tego, wymagania wytrzymałościowe adjust w zależności od miejsca i sposobu trzymania uchwyt. Trzymając chwytak kciukiem blisko wiosnę i palce będą wykonywać pracę lub obrócić go o 180 stopni w swojej ręce i mięśnie kciukiem przejmie.

Cechy:

Proste uchwyty uchwyt

Poprawia siłę chwytu

Korzystne dla ciężarów i sportów rakietowych wszystkich


Kochasz ? Kupuj adidas hardware Professional Grip Trainer i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: adidas hardware. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Akcesoria we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania , modele Różne zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności