Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Jumbo cones set of 6

adidas hardware Jumbo cones set of 6

  • adidas hardware Jumbo cones set of 6
  • adidas hardware Jumbo cones set of 6
  • adidas hardware Jumbo cones set of 6

adidas hardware Jumbo cones set of 6

Opis produktu adidas hardware Jumbo cones set of 6

super mocny i wysokiej widoczności, te stożki dodać cel i kierunek sesji treningowej prędkości i zwinność, podczas gdy w tym samym czasie definiują przestrzeń z ich znacznej obecności.

DO być najlepszym:

Uruchom punkt-punkt, ustaw stożki w Zig Zag formacji lub po prostu zdefiniować przestrzeń jako pole gry, korzystając z tych stożków przyniesie porządek i strukturę sesji treningowych, proste linie zdarzyć tylko na torze, na boisku to wszystko o zdolności do reagowania i zmienić kierunek szybciej niż opozycji.

COACH mówi:

Wysokie vis stożki Jumbo ustawić zarówno zasady i wyzwania w jednym prostym niezbędnym produktem, ponieważ trening bez zasad i celów daje tylko jeden wynik - chaos.

UWAGI autora:

szeroka baza tworzy stabilność podczas wysokość tworzy ostrość i kolor zwiększa widoczność wszystko co musisz zrobić, to dodać energii.

Cechy:

duże szyszki z dodatkiem rowków do użytku z biegunów agility

Szeroka baza dla dodatkowej stabilności

dobra widoczność, wytrzymały materiał


W tym momencie, adidas hardware Jumbo cones set of 6 jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Akcesoria i w kategorii Różne. Posiadamy szeroki wybór Różne dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności