Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas eyewear

adidas eyewear The Shield

adidas eyewear The Shield

  • adidas eyewear The Shield
  • adidas eyewear The Shield
  • adidas eyewear The Shield

adidas eyewear The Shield

Opis produktu adidas eyewear The Shield

Tarcza jest wyjątkowa istota oprawek i całkowicie przejrzyste. Spójna i futurystyczny kształt i nowoczesne wzornictwo sprawiają Kolorystyka tej okulary zarówno multi narzędzie sportu, ale jeden z ostrą formę i elegancki wygląd.Cechy:


Zdecentralizowanej Vision Soczewki Advantage ™ PC


ZAKRES OBIEKTYWU


Vision Advantage ™ obiektywu PC

W Vision Advantage ™ PC z soczewek okularów spełniać klasę adidas jakości optycznej 1 i zapewnić 100% promieniowania UVA, ochrona Kompania C do 400 nanometrów. Odporne na zarysowania i siła uderzenia


Pokój Snap Nos Most ™


Aby zoptymalizować położenie spoczynkowe na nos, nos Pokój Snap Most ™ oferuje regulację na szerokość nosa, tworząc idealne dopasowanie bez punktów nacisku. Antypoślizgowe, miękki materiał zapewnia bezpieczną i komfortową atmosferę.


Auto Fit


Głowa i uszy każdego z nas są nieco inne. Aby upewnić się, że pasuje do wszystkich okularów doskonale dla każdego rodzaju sportu, adidas okulary opracowała ™ systemu TRI.FIT. Z 3 różnych regulacji wysokości, system ten zapewnia doskonałe dopasowanie i kompensuje kąt promieni świetlnych, a tym samym wyeliminowanie olśniewające efekty spowodowane.


Systemy Grip


Zawias ™ Quick Release


Quick Release Zawias ™ to system, który chroni zarówno oczy i okulary podczas silnego uderzenia. Zamiast swoje okulary uszkodzeniem lub uszkodzenia, które mogą uszkodzić wzrok, świątynie zwolnić i, z szybką i łatwą ponownym założeniem, twój adidas okulary jest gotowy do ponownego użycia.


System wentylacji


Outdoor modelu okularów Terrex Pro jest również wyposażony w osłonę nosa. Jest zdejmowana część, która została rozwinięta wraz z

ramki, aby zapewnić doskonałe dopasowanie a jednocześnie pozwala na dobrą wentylacją.Technologia:


Pełny widok - pełna funkcjonalność


Wyniki z RXready Wstaw ™ adidas okulary gwarantuje jasną wizję dla każdego sportowca i, w rezultacie, poprawę koncentracji i wydajności. Wyniki Wstaw ™ może być zintegrowany w sposób łatwy i szybki okularów sportowych adidas wydajność bez zakłócania funkcjonalności.W pudełku:


Sprawa z mikrofibry


Ciężki PrzypadekOBIEKTYW: LST aktywne srebro światła (CAT 2)


Odkryj wszystkie produkty Okulary, które znajdziesz w smashinn, jak adidas eyewear The Shield. Kup teraz adidas eyewear The Shield i oszczędzaj na produktach Okulary przeciwsłoneczne . Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka adidas eyewear, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć adidas eyewear The Shield i inne w naszym sklepie tenisowy? Dzięki smashinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Okulary pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy adidas eyewear The Shield

Rodzaj soczewki
Kategoria soczewki
Kategoria soczewki
Użycie
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Tolle ware

-

My Adidas gogle Tarcza jest zapakowane i nieuszkodzone przybył do Niemiec. W rekordowym czasie. To zasługuje na *****. Czym jest pilnie wymaga poprawy: Opcje komunikacyjne. (Nie dostał się przez niekończące się węża, nawet po 15 minutach oczekiwania) Ani poczty elektronicznej, ani za pośrednictwem infolinii możliwe. Dlatego miałem mdłości uczucie po zamówieniu zadanie. Czego nie dziękować Bogu nie zmaterializowały.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności